برگه نتایج اینبادی یا برگه نتیجه آنالیز بدنی که در زیر مشاهده می کنید، برگه نتایج داده های دستگاه InBody 570 است
اجزا و موارد کلی در تمامی ورژن های دستگاه های اینبادی یکسان است.

بسته به مدل اینبادی که استفاده می‌کنید، در برگه نتایج اینبادی ممکن است تقسیم‌بندی کمی متفاوت به نظر برسد، اما برگه نتایج در همه مدل‌های اینبادی با کوچک‌ترین واحدها در سمت چپ شروع می‌شوند و به تدریج وارد دسته‌های بزرگ‌تر می‌شوند تا زمانی که به وزن کل بدن در سمت راست برسد.

برگه نتایج InBody اندازه گیری ترکیب بدن شما را به روشی واضح و خوانا نشان می دهد تا درک نتایج شما را ساده کند. در زیر، یک تفکیک مختصر از هر بخش از برگه نتایج را خواهید دید. شما یاد خواهید گرفت که هر اندازه گیری به چه معناست، چرا اهمیت دارد و چگونه می تواند به شما در موفقیت در مسیر سلامتی خود کمک کند.

* اطلاعات ارائه شده برای استفاده آموزشی است*

بخش 1:

تجزیه و تحلیل ترکیب بدن و آب بدن در برگه نتایج اینبادی و آنالیز بدن

تجزیه و تحلیل ترکیب بدن

این بخش به شما یک تفکیک کامل از ترکیب کلی بدن شما می دهد و این اندازه گیری های حیاتی را بر حسب پوند نشان می دهد:

 • کل آب بدن (تقسیم شده به آب درون سلولی و خارج سلولی) 
 • توده بدون چربی بدن
 • توده بدون چربی خشک
 • توده چربی بدن
 • وزن

بیایید نگاهی دقیق‌تر به نحوه تفسیر این بخش بیندازیم و از آن برای تعیین عدم تعادل ماهیچه‌ای یا نقطه‌ای مایع استفاده کنیم.

تجزیه و تحلیل ترکیب بدن و آب بدن در برگه نتایج اینبادی

آب درون سلولی و برون سلولی

در بالا، آب درون سلولی (آب بدن در داخل سلول ها) و آب خارج سلولی (آب بدن خارج از سلول ها) وجود دارد که آب کل بدن را تشکیل می دهند.

چرا این مهم است

هر دو ICW و ECW به خودی خود ارزشمند هستند، اما نظارت بر آب خارج سلولی، به ویژه، می تواند بینش عمیقی ارائه دهد. اگر متوجه افزایش ECW شدید، اما نه ICW، این می تواند به دلیل التهاب حاد ناشی از تمرین بیش از حد باشد.

توده عضلانی خشک بدون چربی

این مقدار وزن محتوای پروتئین و مواد معدنی در بدن شما است.
چرا این مهم است 

از آنجایی که پروتئین بیشتر عضله شما را تشکیل می دهد و توده بدون چربی خشک آب بدن را حذف می کند، اگر توده بدون چربی خشک شما افزایش یابد، به طور کلی این نشانه آن است که توده عضلانی به دست آورده اید!

تجزیه و تحلیل ترکیب بدن و آب بدن در برگه نتایج اینبادی

توده چربی بدن

زیر توده بدون چربی خشک، توده چربی بدن است. این مقدار نشان می دهد که چه مقدار چربی بدن، هم سطح (زیر جلدی) و هم درونی (احشایی)، وزن شما را تشکیل می دهد.
ستون دوم نمایش داده شده  از سمت راست، توده بدون چربی بدن (LBM) مجموع ICW، ECW، و جرم بدون چربی خشک شما است. LBM وزن همه چیز در بدن شما به جز چربی است. به همین دلیل به آن توده بدون چربی نیز می گویند. توده بدون چربی شامل ماهیچه ها، آب، استخوان ها و اندام ها می شود.
چرا این مهم است

معمولاً افزایش LBM منعکس کننده افزایش توده عضلانی است (که می توانید آن را به عنوان افزایش توده بدون چربی خشک نیز مشاهده کنید) و بهبودی در ترکیب بدن در نظر گرفته می شود. با این حال، افرادی که نسبت آب طبیعی بدن خود را حفظ نمی کنند ممکن است به دلیل تورم ناشی از ورزش یا فعالیت شدید، LBM را افزایش دهند.

تجزیه و تحلیل ترکیب بدن و آب بدن در برگه نتایج اینبادی

تجزیه و تحلیل اب خارج سلولی به کل اب بدن

ECW/TBW اندازه گیری توزیع مایع محفظه ای است و به عنوان یک نسبت نشان می دهد که چه مقدار از کل آب بدن شما خارج سلولی است.
انجام چندین تست InBody وضعیت طبیعی مایعات شما را مشخص می کند و به تعیین هرگونه عدم تعادل کمک می کند. به عنوان یک راهنمای کلی، بررسی کنید که ECW خود را ببینید
چرا این مهم است

این نمودار به شما امکان می دهد به سرعت متوجه شوید که آیا گاه به گاه دچار التهاب یا تورم در بدن خود می شوید که ناشی از ورزش یا فعالیت شدید است. شما همچنین می توانید از این برای دادن زمینه به LBM استفاده کنید. نسبت LBM بالا و ECW/TBW بالا معمولاً نشان دهنده آب اضافی بدن است – نه فقط ماهیچه ها.

بخش 2:

عضله، چربی و خطر چاقی در برگه نتایج اینبادی

آنالیز چربی-عضله بدن 

این بخش نشان می دهد که چگونه وزن، توده عضلانی اسکلتی و توده چربی بدن شما با میانگین سالم افراد هم قد و جنس مقایسه می شود. با تجزیه و تحلیل چربی عضلانی، درک بهتری از محل ترکیب فعلی بدن خود به دست می آورید، بنابراین می توانید هر گونه تغییری ایجاد کنید تا آن را به جایی که می خواهید برسانید.
تجزیه و تحلیل چربی عضلانی یک خروجی مورد علاقه برای بسیاری از افراد است زیرا یک نمای کلی آسان و قابل درک از ترکیب بدن ارائه می دهد و به محدود کردن تمرکز اهداف سلامتی کمک می کند.

آنالیز چربی عضلانی دارای سه جزء است:

 • وزن

این وزن کل بدن شماست.

 • توده عضلانی اسکلتی (SMM)

این وزن کل توده عضلانی اسکلتی شما (SMM) است. SMM ماهیچه ای است که می تواند از طریق ورزش رشد و توسعه یابد. برخلاف Lean Body Mass که شامل همه چیز به جز چربی بدن است، شما با اطمینان می توانید افزایش SMM را به عنوان افزایش عضله تفسیر کنید.

 • توده چربی بدن

این میزان چربی بدن شما (هم سطح و هم چربی داخلی) است.
تجزیه و تحلیل چربی عضلانی همچنین به شما می گوید که آیا تعادل سالمی بین SMM و توده چربی بدن نسبت به وزن خود دارید یا خیر.

بررسی میزان عضله، چربی و خطر چاقی در برگه نتایج اینبادی و آنالیز بدن

نحوه خواندن اعداد این بخش از برگه نتایج اینبادی

 
می‌توانید اندازه‌گیری‌های خود را با افراد هم‌قد و جنس با درصدهای بالای نمودارهای میله‌ای مقایسه کنید در حالی که محدوده سالم بر اساس خروجی متفاوت است، علامت 100% میانگین سالم را برای افراد با قد و جنس شما نشان می دهد. بنابراین اگر میله وزن شما 130 درصد باشد، به این معنی است که وزن شما 30 درصد بالاتر از میانگین است.
 

چگونه با استفاده از روش C-I-D تیپ بدنی خود را پیدا کنید ؟

به تجزیه و تحلیل چربی عضلانی خود مراجعه کنید و نقاط انتهایی هر نوار (وزن به SMM به توده چربی بدن) را
به یک C، I یا D متصل کنید.
 

اسکرول کنید تا در مورد تیپ بدنی در برگه نتایج اینبادی بیشتر بدانید

عضله، چربی و خطر چاقی در برگه نتایج اینبادی

تیپ بدنی “C-Shape”

اگر طول میله برای SMM شما کوتاهتر از وزن و توده چربی بدن شما باشد، شما یک نوع بدن C شکل دارید. بسته به جایی که معیارها روی نمودار قرار دارند، این شکل بدن می تواند مشخصه افرادی باشد که دارای اضافه وزن، چاق، کم وزن یا در محدوده سالم هستند.

 
چرا این مهم است

اگر یک تجزیه و تحلیل چربی عضلانی دارید که به این شکل است، توده چربی بدن خود را کاهش دهید (که باعث کاهش وزن شما نیز می شود) و توده عضلانی اسکلتی خود را افزایش دهید.
در نهایت، سعی کنید توده چربی بدن خود را تا حد امکان به محدوده توصیه شده نزدیک کنید و SMM را تا حد ممکن نزدیک یا بالاتر از محدوده توصیه شده قرار دهید.

عضله، چربی و خطر چاقی در برگه نتایج اینبادی

تیپ بدنی “I-Shape”

اگر طول میله ها برای وزن، توده عضلانی اسکلتی و توده چربی بدن شما تقریباً یک خط مستقیم را تشکیل می دهند، شما یک نوع بدن I شکل دارید.
اگرچه افراد با این تیپ بدنی اغلب دارای وزن یا درصد چربی بدن سالمی هستند، اما هنوز مناطقی وجود دارد که می توانند برای حفظ یا بهبود سلامت کلی روی آنها تمرکز کنند.
چرا این مهم است

به طور معمول، اگر شما دارای تیپ بدنی I شکل هستید، تعادل عضلانی و چربی متناسبی دارید.

شما در موقعیت بسیار خوبی برای تمرکز بر افزایش توده عضلانی یا کاهش چربی بدن برای بهبود فیزیک کلی خود هستید.

عضله، چربی و خطر چاقی در برگه نتایج اینبادی

تیپ بدنی “D-Shape”

اگر نوار SMM شما بلندتر از وزن و توده چربی بدن شما است، شما دارای تیپ بدنی D شکل هستید. معمولاً این یک نوع بدن “ورزشی” است که بسیاری آن را شکل ترکیب بدن ایده آل می دانند. با این حال، اگر میله های وزن و توده چربی بدن بالاتر از محدوده توصیه شده است، باید توده چربی خود را کاهش دهید تا به محدوده ایده آل برسید.
چرا این مهم است

اگر می خواهید قدرت و هیکل خود را بهبود ببخشید، باید نوارهای SMM و Body Fat Mass خود را کنترل کنید تا مطمئن شوید که SMM بدون افزایش قابل توجهی در توده چربی بدن افزایش می یابد.

چرا این مهم است

اگر می خواهید چربی بدن خود را از دست بدهید و لاغرتر شوید، باید بر حجم چربی بدن خود نظارت داشته باشید و در عین حال مطمئن شوید که SMM زیادی از دست نمی دهید. اگر تلفات SMM بیش از حد قابل توجه است، تنظیمات لازم را در روال تمرینات قدرتی خود انجام دهید.

عضله، چربی و خطر چاقی در برگه نتایج اینبادی و آنالیز بدن

تجزیه و تحلیل چاقی در برگه نتایج 

 

این بخش درصد چربی بدن یا درصد چربی بدن (PBF) و شاخص توده بدن (BMI) و همچنین محدوده های سالم برای این اندازه گیری ها را نشان می دهد.

بیایید بررسی کنیم که چگونه تجزیه و تحلیل چاقی می تواند به شما ایده بهتری از سطح چاقی فعلی و خطر ابتلا به بیماری های مرتبط با آن بدهد.

درصد چربی بدن تقسیم توده چربی بدن شما بر وزن کل شما است و شاخص بسیار بهتری برای خطر چاقی شما نسبت به BMI است.

بیایید نگاهی دقیق‌تر به این موضوع بیندازیم که چرا PBF معیاری برتر برای ارزیابی چاقی و خطرات کلی سلامتی شما است.

عضله، چربی و خطر چاقی  در برگه نتایج اینبادی
چرا باید بر درصد چربی بدن بیش از BMI تمرکز کنید؟

BMI با تقسیم وزن بر مجذور قد تعیین می شود. BMI تنها یک مقدار است که بین چربی یا توده عضلانی تفاوتی قائل نمی شود. اگر از BMI برای ردیابی پیشرفت تناسب اندام خود استفاده کنید، هرگز نخواهید فهمید که آیا این تغییرات در چربی یا عضله بوده است.

BMI همچنین ممکن است خطرات سلامتی را بیش از حد ساده کند. دو نفر با قد و وزن یکسان دارای شاخص توده بدنی و خطرات سلامتی یکسانی خواهند بود، حتی اگر یکی از آنها دارای چربی سالم و توده عضلانی بالا باشد.

از سوی دیگر، PBF وزن شما را با نشان دادن مقداری از آن توده چربی در متن قرار می دهد. ردیابی تغییرات در درصد چربی بدن به شما امکان می دهد بر کاهش واقعی چربی تمرکز کنید، نه فقط کاهش وزن، که می تواند از توده عضلانی نیز ناشی شود.

چرا این مهم است

اگر می خواهید چربی بدن خود را از دست بدهید و لاغرتر شوید، باید بر حجم چربی بدن خود نظارت داشته باشید و در عین حال مطمئن شوید که SMM زیادی از دست نمی دهید. اگر تلفات SMM بیش از حد قابل توجه است، تنظیمات لازم را در روال تمرینات قدرتی خود انجام دهید.

عضله، چربی و خطر چاقی در برگه نتایج اینبادی
محدوده سالم برای شاخص توده حجم و درصد چربی بدن  (BMI و PBF)
 

محدوده سالم برای

شاخص توده حجم بدن (

BMI)

 

18.5 –24.99 kg/m2، محدوده متوسط سالم بر اساس سازمان بهداشت جهانی است. این محدوده متوسط سالم در صفحه نتیجه ارائه شده است، اگرچه دستگاه InBody می تواند برای استفاده از محدوده متفاوت برنامه ریزی شود.

محدوده سالم برای درصد چربی بدن (PBF)

محدوده برای مردان و زنان متفاوت است، زیرا زنان به دلیل سیستم تولید مثل و ژنتیک، تمایل دارند چربی بدن بیشتری نسبت به مردان داشته باشند. InBody محدوده های توصیه شده درصد چربی بدن را برای مردان و زنان بر اساس دستورالعمل های ACSM و ACE محاسبه می کند.

برای مردان، محدوده سالم بین 10-20٪ است.

برای زنان، محدوده سالم بین 18-28٪ است.

عضله، چربی و خطر چاقی در برگه نتایج اینبادی
تاریخچه تجزیه و تحلیل ترکیب بدن

این نمودار برخی از حیاتی ترین اندازه گیری های آزمایشات قبلی شما (تا 8) را نشان می دهد.
با Body Composition History، می‌توانید به راحتی روندها را شناسایی کرده و پیشرفت خود را در طول زمان پیگیری کنید.

در پایین برگه نتایج، نمودار تاریخچه ترکیب بدن وجود دارد که به طور خودکار وزن، توده عضلانی اسکلتی، درصد چربی بدن، و اندازه گیری های ECW/TBW شما را از آزمایش های اخیر ردیابی می کند.

هدف از این نمودار این است که به شما اجازه دهد تغییرات مثبت و منفی در ترکیب بدن را بررسی کنید تا بتوانید رژیم غذایی و برنامه ورزشی خود را برای رسیدن به نتایج دلخواه تنظیم کنید.

بیایید نحوه پیگیری تغییرات مثبت و منفی ترکیب بدن را با نگاه کردن به مثال بالا بررسی کنیم. این نتایج نشان دهنده یک فرد ورزشکار و D شکل است که هدفش عضله سازی و از دست دادن چربی بدن بود.

در باره  اینبادی 270  بیشتر بدانید

عضله، چربی و خطر چاقی در برگه نتایج اینبادی

ردیابی روند مثبت تغییرات در برگه نتایج

نمودار تاریخچه ترکیب بدن تشخیص تغییرات مثبت ترکیب بدن را آسان می کند. به عنوان مثال، افزایش تدریجی توده عضلانی اسکلتی و کاهش توده چربی بدن در چند آزمایش گذشته نشان می دهد که شما پیشرفت بسیار خوبی در جهت بهبود ترکیب کلی بدن خود داشته اید.

چرا این مهم است

با هر معیاری، این نشان می دهد که شما در مسیر درستی برای رسیدن به اهداف خود قرار دارید. شما باید به پیروی از برنامه غذایی و ورزش خود ادامه دهید و با استفاده از تاریخچه ترکیب بدن، پیشرفت خود را از نزدیک زیر نظر داشته باشید.

عضله، چربی و خطر چاقی در برگه نتایج اینبادی

ردیابی روند منفی تغییرات در برگه نتایج

نمودار تاریخچه ترکیب بدن تشخیص تغییرات مثبت ترکیب بدن را آسان می کند. به عنوان مثال، افزایش تدریجی توده عضلانی اسکلتی و کاهش توده چربی بدن در چند آزمایش گذشته نشان می دهد که شما پیشرفت بسیار خوبی در جهت بهبود ترکیب کلی بدن خود داشته اید.

چرا این مهم است

نموداری مانند این می تواند یک چشم باز کننده واقعی باشد زیرا نشان می دهد که اگر وزن شما ثابت بماند یا حتی به دلیل اشتباهی کاهش یابد، تغییرات منفی ترکیب بدن ممکن است رخ دهد.

اگر نمودار شما به این شکل است، باید توده عضلانی خود را با ترکیبی از تغذیه و تمرینات قدرتی حفظ کنید.

تجزیه و تحلیل بخش به بخش بدن در برگه نتایج اینبادی : ذره بین شما

تجزیه و تحلیل بخش به بخش بدن در برگه نتایج

هنگامی که انالیز به درستی انجام می شود، این یکی از با ارزش ترین بخش های صفحه نتایج InBody شما است.

Segmental Lean Analysis توده خالص بدن شما (توده بدون چربی) را در تمام بخش های بدن به پوند و کیفیت آن را برای مشاهده و بهبود وزن بدن  به صورت درصد نشان می دهد.

مناطقی را برای بهبود پیدا کنید

.بررسی کنید که آیا توده بدون چربی بدن شما به اندازه کافی در تمام بخش های بدن توسعه یافته است یا خیر

-عدم بالانس عضلانی بدن را شناسایی کنید

InBody بدن شما را به پنج بخش تقسیم می کند:

بازوها، پاها و تنه یا ناحیه بین گردن، بازوها و پاها.
داده های هر بخش بدنه به صورت دو نوار نمایش داده می شود.

تجزیه و تحلیل بخش به بخش بدن در برگه نتایج اینبادی: ذره بین شما

نوار بالای بخش

مقدار بالا نشان می دهد که برای هر بخش بدن چقدر توده بدون چربی (توده بدون چربی) به پوند دارید.

درست مانند آنالیز چربی عضلانی، نوار بالای آنالیز لاغری سگمنتال، پوند توده بدون چربی بدن را با میانگین میزان توده بدون چربی مورد انتظار برای قد شما مقایسه می کند. شما همیشه باید تلاش کنید تا 100٪ یا بالاتر باشید.

نوار پایین بخش 

مقدار پایین، توده بدون چربی بدن شما را با وزن اندازه گیری شده شما مقایسه می کند، که به شما کمک می کند تا تعیین کنید که آیا توده بدون چربی کافی برای تحمل وزن بدن خود دارید، جایی که 100٪ کافی است.

چرا این مهم است

تجزیه و تحلیل لاغری سگمنتال می تواند به شما کمک کند تا متوجه شوید به کدام ناحیه نیاز دارید تا توده بدون چربی بدن خود را افزایش دهید. دستیابی به ترکیب بدنی متعادل تر و سالم ممکن است اثرات مثبت دیگری مانند کاهش چربی بدن داشته باشد.

تجزیه و تحلیل بخش به بخش بدن در برگه نتایج اینبادی : ذره بین شما

کدام افراد ممکن است توده لاغر بدن نامتعادل داشته باشند؟

 

در حالی که هر فردی از نظر تئوری می تواند بخش بدنی توسعه نیافته داشته باشد، برخی از گروه ها ممکن است بیشتر از دیگران در معرض خطر باشند. در اینجا تعدادی از جمعیت‌هایی که ممکن است در معرض خطر بالا برای داشتن بخش‌های توسعه نیافته بدن باشند آورده شده است:

1. بزرگسالان کم تحرک

بزرگسالان کم تحرکی که معمولاً ورزش نمی کنند معمولاً در پاهای خود دارای توده بدون چربی پایین تر از حد متوسط هستند که ممکن است به دلیل داشتن مشاغلی باشد که نیاز به نشستن طولانی مدت دارد.

2. افراد «Skinny Fat» (چاق سارکوپنیک)

افرادی که «Skinny Fat» هستند، چربی بدنشان بسیار زیاد است و توده عضلانی کافی برای سلامتی مطلوب ندارند. این عدم تعادل عضلانی و چربی می تواند منجر به وزن بدن سالم شود و اغلب باعث می شود فرد باور کند که نیازی به تغییر ندارد.

3. سالمندان

معمولاً افراد مسن به دلیل تمایل به از دست دادن عضله به دلیل کاهش فعالیت، توده بدون چربی بدن کم دارند. توانایی آنها برای تحرک ماندن با افزایش سن تحت تأثیر قرار می گیرد و آنها را در معرض خطر بیشتری برای افتادن و شکستن استخوان ها قرار می دهد.

تجزیه و تحلیل بخش به بخش بدن در برگه نتایج اینبادی: ذره بین شما

عدم تعادل عضلانی در برگه نتایج

عدم تعادل عضلانی در جمعیت کم تحرک امروزی نسبتاً رایج است. افرادی که شغلی دارند که بیشتر روز را در آنجا می نشینند، معمولاً بالاتنه توسعه یافته اما پایین تنه توسعه نیافته دارند.

عدم تعادل دیگری که تجزیه و تحلیل ناب بخشی می تواند آشکار کند، عدم تعادل بین بازوها و/یا پاهای راست و چپ است. این نوع عدم تعادل عضلانی می تواند به دلایل زیادی باشد، از جمله تمرین روتین که روی یک طرف بدن بر طرف دیگر تمرکز دارد.

چرا این مهم است

اگر عدم تعادل عضلانی بالا و پایین دارید، LBM خود را در ساق پا افزایش دهید تا خطر آسیب را کاهش دهید. از طرف دیگر، اگر یک طرف بدن شما دارای توده عضلانی توسعه یافته تری نسبت به طرف دیگر است، تمرینات قدرتی خود را برای دستیابی به توزیع متعادل LBM بهتر بهینه کنید.

خروجی های قابل تنظیم در برگه نتایج اینبادی

در سمت راستبرگه نتیاج اینبادی، یک سری خروجی اضافی خواهید دید. سرپرست InBody Test می تواند این خروجی ها را بر اساس اهداف خاص شما سفارشی کند.

کنترل توده چربی- بدون چربی بدن

این بخش تعیین اهداف سلامتی و تناسب اندام را برای شما بسیار آسان می کند و به شما کمک می کند تا به درصد چربی بدن توصیه شده برای جنسیت خود برسید (15٪ برای مردان، 23٪ برای زنان).

بسته به تعادل عضلانی-چربی فعلی شما، این خروجی برگه نتیجه تنظیم توده چربی بدن و/یا LBM را برای رسیدن به PBF هدف توصیه می کند.
اگر توده چربی بیش از حد بدن دارید، InBody به شما توصیه می کند که مقدار مشخصی از توده چربی را از دست بدهید و LBM را حفظ یا افزایش دهید. InBody هرگز از دست دادن LBM را توصیه نمی کند.

 

چرا این مهم است

این توصیه ها دستورالعمل های کلی برای کمک به شما برای دستیابی به سلامت مطلوب هستند. با این حال، ممکن است شما مجموعه ای از اهداف خود را داشته باشید، بنابراین قبل از برنامه ریزی برای دستیابی به این اهداف، آنها را با پزشک، مربی شخصی یا متخصص تغذیه خود در میان بگذارید.

چرا این مهم است

می توانید از این بخش برای پیگیری بهبود ترکیب بدن و تغییرات چربی بدن خود در طول زمان استفاده کنید. در حالی که مطالعات نشان داده‌اند که نمی‌توانید چربی بدن را با ورزش مشخص کنید، می‌توانید از این بخش برای دریافت گزارش دقیق‌تری از پیشرفت خود و حفظ انگیزه استفاده کنید.

خروجی های قابل تنظیم برگه نتایج اینبادی

تجزیه و تحلیل چربی بخش در برگه نتایج

 
در مثال بالا، فرد دارای 3.3 پوند چربی بدن در بازوی چپ خود است. برای فردی با قد و جنس خود، این میزان چربی بدن 158.9 درصد یا 58.9 درصد بیشتر از افراد با قد و جنس مشابه است.

خروجی های قابل تنظیم در برگه نتایج اینبادی

 

میزان متابولیسم پایه

 
نرخ متابولیک پایه یا BMR، کالری است که شما برای عملکردهای اساسی خود نیاز دارید. این مقدار به شما اجازه می دهد تا با متخصص تغذیه خود برای ایجاد یک برنامه غذایی کار کنید، که کلید رسیدن به اهداف ترکیب بدن شما است.
ممکن است فکر کنید که BMR شما همان کالری است که باید در یک روز بخورید، اما اینطور نیست. BMR هیچ کالری مورد نیاز برای انجام فعالیت های روزانه را در نظر نمی گیرد و بنابراین نیاز واقعی کالری شما در روز احتمالاً بسیار بیشتر از BMR شما است.

جهت مشاهده کامل محصولات اینبادی کلیک کنید

خروجی‌های قابل تنظیم در برگه نتایج اینبادی
 
 

سطح چربی احشایی

 
همانطور که می دانید، دو نوع اصلی چربی بدن وجود دارد: زیر جلدی و احشایی. نمودار ناحیه چربی احشایی به شما امکان می دهد تعیین کنید چقدر چربی احشایی مضر دارید.
نمودار کمی پیچیده به نظر می رسد اما در واقع خواندن آن بسیار ساده است. “100” در سمت چپ نمودار 100 سانتی متر مربع از ناحیه چربی احشایی را نشان می دهد.
سعی کنید برای حفظ تعادل چربی سالم در این خط یا زیر آن بمانید.

چرا این مهم است

تجزیه و تحلیل لاغری سگمنتال می تواند به شما کمک کند تا متوجه شوید به کدام ناحیه نیاز دارید تا توده بدون چربی بدن خود را افزایش دهید. دستیابی به ترکیب بدنی متعادل تر و سالم ممکن است اثرات مثبت دیگری مانند کاهش چربی بدن داشته باشد.

آیا در باره تفسیر برگه نتایج اینبادی سوال دارید ؟

ما اینجا هستیم تا به سوالات شما در باره مقایسه انواع مدل ها و تفسیر برگه نتایج و هرگونه سوالی در باره دستگاه اینبادی پاسخ بدیم

3 مدل دستگاه انالیز بدن اینبادی

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

1 دیدگاه

 • نحوه تشخیص چربی ظاهری از چربی احشایی در برگه آنالیز بدن
  از مقدار چربی مشخص شده در برگه آنالیز چه مقدار آن احشایی و چه مقدار ظاهری است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *